Avril Lavigne Official Forum!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avril Lavigne Official Forum!

Avril Lavigne Official Forum!
 
ИндексPortal*Последни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Вашето мнение за Ав

Go down 
+17
Pamo4^^
AvriLover
DeNi\'
im_nobodys_fool
^deisal^
avril_fenka
^^Miss_Chrys_Girlicious^^
moni_jlh
avrilka_niki_bs
merity
fabul0uska
Beti*
agi4ka
The Best Damn Thing
missashley.dir.bg
NoMoreLemoncello
DramaQueen^zo^
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
DeNi\'
Начинаещ
Начинаещ
DeNi\'


Брой мнения : 9
Аз с три думи... : ......Camp Rock fan
Девиз/Мото : ...."Това е твоето тяло, използвай го..., забавлавай го..., защото един ден ще го загубиш!It's your body, use it...amuse it...becouse one day, you're gonna lose it!
Искаш ли да си като Аврил? : ....DA
От къде знаете за форума? : Ot Kris
Registration date : 05.04.2009

Вашето мнение за Ав - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето мнение за Ав   Вашето мнение за Ав - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 05, 2009 12:53 am

Има много добри песни,харесва се .....не съм и голям фен ,но иначе е сладка. :)
Върнете се в началото Go down
AvriLover
Начинаещ
Начинаещ
AvriLover


Брой мнения : 11
Age : 34
От къде си? : Стара Загора
Аз с три думи... : Романтичен, Забавен, Музикален Very Happy
Девиз/Мото : Six billion people in the world,
six billion souls,
and sometimes..

all you need is ONE.
Искаш ли да си като Аврил? : Не, искам да съм като себе си :)
От къде знаете за форума? : От vbox7
Registration date : 09.04.2009

Вашето мнение за Ав - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето мнение за Ав   Вашето мнение за Ав - Page 2 Icon_minitimeЧет Апр 09, 2009 4:13 pm

Номер 1 си е за мен ! Въпреки че някой песни от последия и албум леко ме разочароваха.
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:avrilover
NoMoreLemoncello
Admin
Admin
NoMoreLemoncello


Брой мнения : 813
Age : 30
От къде си? : От света на Ав!
Аз с три думи... : готина, красива, умна
Девиз/Мото : Бъди агресивен!
Искаш ли да си като Аврил? : Да!
Registration date : 11.01.2008

Вашето мнение за Ав - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето мнение за Ав   Вашето мнение за Ав - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 11, 2009 12:36 am

ЛЕКО?!?!
Аз съм напълно разочарована от 3-тия албум.
Ако 4-тия е същия като 3-тия - такава боза... просто се отричам от новата Аврил Mad Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
http://www.avrilfenclub.dir.bg
Pamo4^^
Модератор
Модератор
Pamo4^^


Брой мнения : 276
От къде си? : Варна
Аз с три думи... : avril fan forever...
Девиз/Мото : Живей сега, защото вчера няма да се върне, а утре може и да не дойде!
Искаш ли да си като Аврил? : Не. Искам да съм си аз. (:
От къде знаете за форума? : От една фр. xD
Registration date : 10.04.2009

Вашето мнение за Ав - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето мнение за Ав   Вашето мнение за Ав - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 11, 2009 12:39 am

боза ли.. ако не го беше правила щеше да е супер.. да не вземе ся някой да са обиди и да почнете да ми крякате след мене.. Shocked Shocked просто 3-тия албум е ужасен.. съгласна съм с Крис..
Върнете се в началото Go down
http://www.avril-forever.dir.bg
AvriLover
Начинаещ
Начинаещ
AvriLover


Брой мнения : 11
Age : 34
От къде си? : Стара Загора
Аз с три думи... : Романтичен, Забавен, Музикален Very Happy
Девиз/Мото : Six billion people in the world,
six billion souls,
and sometimes..

all you need is ONE.
Искаш ли да си като Аврил? : Не, искам да съм като себе си :)
От къде знаете за форума? : От vbox7
Registration date : 09.04.2009

Вашето мнение за Ав - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето мнение за Ав   Вашето мнение за Ав - Page 2 Icon_minitimeНед Апр 12, 2009 1:33 pm

NoMoreLemoncello написа:
ЛЕКО?!?!
Аз съм напълно разочарована от 3-тия албум.
Ако 4-тия е същия като 3-тия - такава боза... просто се отричам от новата Аврил Mad Evil or Very Mad
Е, то и аз съм на това мнение, ама реших да се изкажа по дискретно Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:avrilover
im_nobodys_fool
Най-верният фен на Аврил
Най-верният фен на Аврил
im_nobodys_fool


Брой мнения : 383
Age : 28
Аз с три думи... : Avril is the best Very Happy
Девиз/Мото : Everyday is a different day, so live for a moment :)
Искаш ли да си като Аврил? : От една страна - да, искам да пея като нея, а не да се срамувам и да пея само в банята или когато съм само с кучето ми вкъщи, а от друга страна не искам да съм като нея - не искам постоянно да бъда следена от нахалните папараци.
От къде знаете за форума? : От Google
Registration date : 31.03.2009

Вашето мнение за Ав - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: :)   Вашето мнение за Ав - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 6:46 pm

Е, наистина, че някак когато Ави смени визиятра, смени и песните, но пък има и хубави песни от 3-тия албум, а пък аз доколкото разбрах песните в новия 4ти албум няма да са като този в 3-тия, но не знам дали съм дочула правилно.. все пак: Аврил е била, е и ще бъде най-добрата певица в света и не само в този стил музика, а изобщо! :)
Върнете се в началото Go down
http://avril-rock-princess.super-forum.net/index.htm
DramaQueen^zo^
Admin
Admin
DramaQueen^zo^


Брой мнения : 493
Аз с три думи... : дрън, дрън, дрън...
Девиз/Мото : Очаквай неочакваното!
Искаш ли да си като Аврил? : Мне аз искам да съм по-добре /базик де/
От къде знаете за форума? : да речем че съм админ :)
Registration date : 11.01.2008

Вашето мнение за Ав - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето мнение за Ав   Вашето мнение за Ав - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 9:21 pm

Тя че пее перфектно, друг е въпроса. Иначе хубавите песни в ТБДТ се броят на пръсти... аз лично в момента харесвам само Contagious и I don't have to try, просто обичам тези песни! Обаче някои от другите са си чист /или по-скоро мръсен Laughing / боклук Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.h2o-just-add-water-forever.dir.bg
AvriLover
Начинаещ
Начинаещ
AvriLover


Брой мнения : 11
Age : 34
От къде си? : Стара Загора
Аз с три думи... : Романтичен, Забавен, Музикален Very Happy
Девиз/Мото : Six billion people in the world,
six billion souls,
and sometimes..

all you need is ONE.
Искаш ли да си като Аврил? : Не, искам да съм като себе си :)
От къде знаете за форума? : От vbox7
Registration date : 09.04.2009

Вашето мнение за Ав - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето мнение за Ав   Вашето мнение за Ав - Page 2 Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 10:05 pm

Contaigious, When Your're Gone и Runaway са страхотни песни според мен ! Обаче песни като Girlfriend и TBDT .... Повече Поп от колкото Рок, а това не е Аврил или поне не беше. За сметка на това, сега има много повече фенове от преди и най-вероятно печели повече пари. Незнам какъв ще е следващия албум, но аз винаги ще си я обичам най-много :)
Върнете се в началото Go down
http://vbox7.com/user:avrilover
im_nobodys_fool
Най-верният фен на Аврил
Най-верният фен на Аврил
im_nobodys_fool


Брой мнения : 383
Age : 28
Аз с три думи... : Avril is the best Very Happy
Девиз/Мото : Everyday is a different day, so live for a moment :)
Искаш ли да си като Аврил? : От една страна - да, искам да пея като нея, а не да се срамувам и да пея само в банята или когато съм само с кучето ми вкъщи, а от друга страна не искам да съм като нея - не искам постоянно да бъда следена от нахалните папараци.
От къде знаете за форума? : От Google
Registration date : 31.03.2009

Вашето мнение за Ав - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето мнение за Ав   Вашето мнение за Ав - Page 2 Icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 11:36 am

Според мен не всичко е за парите, но все пак това е важно за Аврил, ако има песни които се харесват на хората - има и пари, ако няма - няма :) а може би вече и хората са си мненили и стила на музика и харесват по-различни парчета, и според мен Аврил ако знае каква точно музика се харесва няма да тръгне да прави друга :) Никой не би го направил
Върнете се в началото Go down
http://avril-rock-princess.super-forum.net/index.htm
Insanely Perfect^^
Начинаещ
Начинаещ
Insanely Perfect^^


Брой мнения : 13
От къде си? : Punk's World
Аз с три думи... : Скромна, шматка и ужасно непохватна
Девиз/Мото : Бъди който си, не този който другите искат да си...
Искаш ли да си като Аврил? : Може би...
От къде знаете за форума? : Аммммииии Нет....
Registration date : 06.05.2009

Вашето мнение за Ав - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето мнение за Ав   Вашето мнение за Ав - Page 2 Icon_minitimeЧет Май 07, 2009 9:59 pm

Ави е мойе би единственото нещо, което ме успокоява всеки път, когато слушам нейната музика и когато се вслушам в думите (понякога съм супер ядосана и просто не слушам, достатъчно ми е да ми бучи нешо в ушите) усещам как в мен се надигат спомени, които са описани в песента.Често се разплаквам когато чуя Slipped Away или Together, защото и в двете се пее за нещо което съм преживяла и знам какво е.Но да не изпадам в мелодраматизъм...Просто Ави е една звезда която дълго време ще грее на небосвода на Холивуд, и вероятно ще остави следа в сърцата на всики нейни луди фенчета, като нас тук, така че от тези няколко реда, мога и аз, и вия да кажете че и аз съм лудо фенче и съм обсебена от мисълта, да я защитавам пред всички тия хейтъри в моя град.Или накратко АВИ е ПОВЕЧЕ ОТ СУПЕР... star star star :) Wink
Върнете се в началото Go down
http://avrilofficial.dir.bg
NoMoreLemoncello
Admin
Admin
NoMoreLemoncello


Брой мнения : 813
Age : 30
От къде си? : От света на Ав!
Аз с три думи... : готина, красива, умна
Девиз/Мото : Бъди агресивен!
Искаш ли да си като Аврил? : Да!
Registration date : 11.01.2008

Вашето мнение за Ав - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето мнение за Ав   Вашето мнение за Ав - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 09, 2009 1:27 am

Никс silent
Разплака ме! Такова нещо никога не съм чела, ауу.. Crying or Very sad
Аз съм по-луде фенче от вас и всички други в България, взети заедно! heart
Памито се.. 'отрече' от Аврил напоследък, ама аз продължавам да й бъда ГРАМАДНА фенка. Когато излезе някоя нова песен и излезе клип на тази песен съм сигурна, че на всеки профил в скайп ще пише "(името на песента) rocks! (rock)(music)" или нещо от тоя род! xD То така стана с "Circus", "If You Seek Amy" и "Jay Ho!" на Бритни и Куклите. Laughing
Все едно.. ! (абе тая вече пиша дълги мнения... май заспивам! xD)
Върнете се в началото Go down
http://www.avrilfenclub.dir.bg
plambetu
Начинаещ
Начинаещ
plambetu


Брой мнения : 31
Age : 34
От къде си? : dimitrovgrad
Аз с три думи... : obi4am mnogo ne6ta i mrazq malko
Девиз/Мото : oganqt v surceto vodi do dim v glavata Very Happy
Искаш ли да си като Аврил? : 6eguvash li se? Very Happy
От къде знаете за форума? : ot: im_nobodys_fool vbox7.com
Registration date : 28.04.2009

Вашето мнение за Ав - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето мнение за Ав   Вашето мнение за Ав - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 04, 2009 5:50 pm

1st za avril ami as q slu6am ot kakto pee nikoi ne mi e kazval za neq bqh q 4ul po the tv i mi haresa i si q slu6am mnenito mi e keep up thee good work avi sa kato fen na tfk ne moa da ni napi6u ne6to za tqh fen sum im ot 3 godini na tqh 1vata tqhna pesen koqto 4uh be6e phenomenon no posle mi stana lubopitno i za 1 den izslu6ah vsi4kite im pesni koito imat sq nqmam tturpeniq za tehniq nov album rock rock rock slu6al sum samo bring me to life i prosto doobra rabota tfk rules
Върнете се в началото Go down
Martie^^
Начинаещ
Начинаещ
Martie^^


Брой мнения : 14
Age : 27
От къде си? : София
Аз с три думи... : Охх трудна работа xD.
1. Аврил фенка
2. Сладкаа ;ddd
3. Иии умна xD
Девиз/Мото : Ако всичките ми приятели скочат от мост, аз няма да скоча с тях. Ще бъда отдолу, за да ги хвана!
Искаш ли да си като Аврил? : Хахаа да! Ама на мен ми казват че приличам на нея o.0
От къде знаете за форума? : Видяхх форума в Avril-Forever ;pp
Registration date : 25.06.2009

Вашето мнение за Ав - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето мнение за Ав   Вашето мнение за Ав - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 26, 2009 10:48 am

Не мога да опиша с думи каква точно е Аврил, не биха ми стигнали! Когато за първи път чух Complicated (мисля, че тогава не беше чисто нова, не помня вече) се влюбих в песента и постоянно си я пусках. След това реших да потърся из интернет малко повече за певицата която я изпълнява. Намерих биография, дискография и т.н. След година (може би даже непълна) реших да си сваля всичките й албуми (защото аз имах само няколко песни). Вече съм се отказала от свалянето от интернет, все пак ако си истински фен на Аврил трябва да подкрепяш творчеството й. Имаш момент в който цялата ми стая беше потънала в нейни снимки, десктопа ми също. Постоянно се ровех из нейни сайтове - български и английски. И когато разбрах си направих сайт за нея (който вече не съществува). И както повечето от вас казват не минава и ден, даже и час в който да не слушам Аврил. Успях даже да запаля всичките ми приятели, които въобще не я харесваха. Сигурно съм им омръзнала. Та отклоних се от темата. Ами мисля, че е това. Мнението ми за Аврил е ясно (нали все пак се регистрирах във форума), тя е най-невероятното, добро, красиво и талантливо същество на света. Извинете ме, че написах толкова много, просто не се сдържах smiley4
Върнете се в началото Go down
http://AvrilLavigneFan.dir.bg
black_star
Начинаещ
Начинаещ
black_star


Брой мнения : 30
Age : 27
От къде си? : `Fake world`
Аз с три думи... : Амбициозна,упорита,оптимистка.
Девиз/Мото : ~~По-добре да подраниш три часа, когато ще е твърде рано, отколкото да закъснееш и минута, когато ще е твърде късно.~~
Искаш ли да си като Аврил? : Не искам,защото това означава да не бъда себе си.Всеки трябва да постигне своят успех.
От къде знаете за форума? : Чрез google.
Registration date : 08.09.2012

Вашето мнение за Ав - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето мнение за Ав   Вашето мнение за Ав - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 08, 2012 5:46 pm

Тя е много амбициозна,талантлива и красива.Мисля,че има шанса да пробие още по-нагоре в класациите и се надявам да продължава да твори хубава музика.

До клиповете:Много са хубави,най-вече,защото тя умее да показва емоции в тях.В клиповете на Лейди Гага например,няма чувства и нещо съществено като цяло.

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вашето мнение за Ав - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашето мнение за Ав   Вашето мнение за Ав - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вашето мнение за Ав
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Avril Lavigne Official Forum! :: Всичко за потребителите! :: Мнение за Аврил-
Идете на: